052-4261132

052-4261132

המלצות

מ.בראשי מותג מתהווה בתחום השיפוצים והבנייה בשוק הישראלי. כנותני שרות אנו מבינים את חשיבותה של המלצת הלקוח.

מ.בראשי פונים אליכם,
לקהל לקוחותינו המרוצים, נשמח אם תשתפו את המלצתכם עם הכלל.
הנכם מוזמנים לדרג את איכות השרות והעבודה ואף להוסיף מספר טלפון שיאפשר ללקוחות חדשים לשוחח עמכם.
מודים לכם מראש על הנכונות,
בברכה,
מ.בראשי.

 1. גלית קינן

  סינר גבס + חשמל
  למשה והצוות היקר, לפני 4 שנים החלטתי לעשות שיפוץ קטן שעשה לי שינוי גדול, פניתי אליך משה במטרה אחת – שהעבודה תתבצע כמו שצריך וכך היה העבודה הייתה מושלמת וכמובן הפינישים שזה מאוד חשוב.
  ביצעת את עבודתך כראוי ודבר זה ראוי לשבח. רוצה אני להודות לך על הכל ויש לציין ששמך הטוב הולך איתך ותמיד יילך איתך לאורך כל הדרך. תודה רבה רבה מקרב לב גלית קינן.

  בקש חוות דעת ← 0528655174

  7 בנובמבר 2012
 2. אריה ליאורה ענטבי

  ריצוף גינה ושיפוץ חדרי אמבטיה
  ביקשנו לבצע שיפוץ בדירתנו, ריצוף הגינה והחלפת שני חדרי אמבטיה. הזמנו לביתנו מספר קבלני שיפוצים לקבלת הצעות מחיר והערכת זמן לביצוע העבודה.
  קיבלנו הצעות שונות – זולות ויקרות.
  לאחר לבטים וחישובים, מאחר ולא מדובר בסכום מבוטל, סגרנו עם אחד הקבלנים את מועד תחילת העבודה' קרוב למועד שנקבע הודיע לנו הקבלן כי לא יוכל להתחיל ולבצע את העבודה בביתנו בתאריך שנקבע ואמר כי תחילת העבודה תתעכב בשלושה שבועות.
  שוחחנו עם חבר וסיפרנו לו כי נקלענו לבעיה, הוא אמר שידאג לדבר עם חבר נוסף שמתעסק בתחום השיפוצים, מכיר קבלנים, וימסור את מספר הטלפון שלנו לתאום פגישה.
  משה בראשי יצר איתנו קשר טלפוני עוד באותו היום ועשה מאמץ להגיע ולראות במה מדובר מאחר ואמרנו לו שאנחנו לחוצים בזמן.
  ברגע שמשה יצא מביתנו, עוד לפני שקיבלנו ממנו הצעת מחיר, ידענו שהוא זה שיבצע את השיפוץ!!!
  מייד זיהינו כי מדובר במקצוען אמיתי, המשרה שלווה ונינוחות. קיבלנו ממנו עצות חכמות שלא חשבנו עליהן מבעוד מועד וכמובן שיישמנו אותן במהלך השיפוץ. במקומות בהן היה ספק בנושא הביצוע, משה לא לוקח סיכון, נעזר ומתייעץ עם אנשי מקצוע (מהנדסים וכד').
  קיבלנו הצעת מחיר הוגנת, סגרנו מועד תחילת עבודה, ומיותר לציין שהשיפוץ התחיל בדיוק ביום בו נקבע.
  קשה לחיות בבית בו מתבצעים שיפוצים, כאשר אנשים זרים מסתובבים לך בכל פינה בבית (בפרט אם מדובר בשיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים)…. משה וצוות העובדים המקצועי ביצעו את העבודה בצורה ראויה להערכה, ידענו שיש על מי לסמוך והייתה בבית אווירה והרגשה משפחתית.
  אומרים שטוב שם טוב משמן טוב – קשריו ושמו הטוב של משה הולכים לפניו בבתי עסק ומסחר רבים הקשורים בתחום הבניין והשיפוצים, בכל מקום אליו הגענו לבצע רכישה והזכרנו את שמו של משה בראשי התקבלנו בסבר פנים מאיר וכמובן שזכינו במחירים מיוחדים.
  השיפוץ יצא מדהים!!! אנחנו לא מפסיקים לקבל מחמאות.
  אנו ממליצים בחום, מכל הלב, אם אתם מתעניינים בביצוע עבודת בנייה או שיפוצים אל תחשבו פעמיים, יש רק "מאסטר" אחד – משה בראשי!!!

  בקש חוות דעת ← 050-6577938

  31 באוקטובר 2012
 3. אילנה דרור

  מזנון גבס
  רצינו לשפץ את הבית ופחות או יותר ידענו מה אנחנו רוצים.
  משה הגיע אלינו הבייתה – וסייע לנו להוציא את הרעיונות לביצוע.
  העבודה הייתה מקצועית מאוד ומשה התנהג באדיבות ויעילות לאורך תקופת ביצוע העבודות.
  כיום כל מי שנכנס אלינו לבית מתפעל מהקיר ומהיופי של העבודה. תודה

  בקש חוות דעת ← 0506235378

  30 באוקטובר 2012
 4. אבנר סימני

  שיפוץ דירה
  בנובמבר 2011 נאלצנו לבצע שיפוץ מקיף ומיידי בבית אימי שהפכה לסיעודית .
  את השיפוץ ביצע משה בראשי בלו"ז צפוף מאוד, השיפוץ בוצע בתיאום של הקבלן עם עובדת סוציאלית תוך שימת לב לפרטים קטנים שיאפשרו תפקוד בבית לאור המצב שנוצר.
  משה בראשי ביצע שיפוץ איכותי ומקצועי ביותר.
  בהחלט מומלץ.
  תודה רבה.

  בקש חוות דעת ← 054-5610770

  27 באוקטובר 2012
 5. סופי יערי

  כשהחלטתי לבנות קומה נוספת לדירתי הזמנתי כמה קבלנים כדי לקבל הצעות מחיר. חשתי שכל אחד מהם הגיע "מנופח" מחשיבות עצמית !!! הפציצו אותי במחירים אסטרונומיים. כשהגיע מ. בראשי מיד התחברתי אליו הבחור עניו צנוע עם ידע רב גם ארכיטקטוני מעורר הערצה. הצעת המחיר שנתן לי נראתה הוגנת ביותר בהשוואה לקבלנים האחרים ואכן לא התאכזבתי. מ. בראשי ביצע עבודה נפלאה מקצועית נקיה. הוא אף הציע לי רעיונות נוספים שלא חשבתי עליהם ואכן קיבלתי אותם רעיונות ששידרגו את מהלך העבודה בצורה יוצאת מן הכלל. אין צורך להזמין את חיים הכט מ. בראשי הוא בהחלט צדיק .ממומלץ בחום


  24 באוקטובר 2012

כתוב המלצה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*1 2 3 4 5


תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>